Zyrtare: Arbëria vazhdon me përforcime, kësaj radhe transferon një mesfushor

Klubi Futbollistik “Arbëria” po vazhdon të jetë aktiv gjatë kësaj merkato.

Skuadra nga Dobraja ka prezantuar futbollistin e ri, Endrit Ademin, shkruan Gazeta Olle.

Mesfushori lipjanas në sezonin e fundit ka qenë pjesë e Ulpianës.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe ambiente të brendshme

Transferimi i Ademit bëhet për ta forcuar mesfushën, pasi ditëve të kaluara kuqezinjtë veçse kanë transferuar mbrojtës dhe dy sulmues.

/Gazeta Olle/

Gjilani mbyll fazën e parë përgatitore, njofton se futbollisti i rëndësishëm ka pësuar frakturë në dorë

Stones nxeh finalen e Euro 2020, tallet brutalisht me lojtarët e Italisë gjatë seancës stërvitore të Anglisë