ZYRTARE: Arbëria blindon mbrojtjen me dy futbollistë të dëshmuar

Arbëria ka përforcuar radhët e veta me dy mbrojtës me shumë përvojë.

Bëhet fjalë për Labinot Ibrahimin dhe Fidan Gërbeshin, shkruan Gazeta Olle.

Ibrahimi për shumë vite ka luajtur në Superligën e Kosovës dhe në Superioren e Shqipërisë. Në sezonin e fundit ka luajtur tek skuadra dobrajase, ku edhe do të vazhdojë stinorin e ri.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
Labinot Ibrahimi dhe Fidan Gërbeshi gjatë prezantimit te Arbëria

Fidan Gërbeshi për shumë vite ka luajtur në Superligën e Kosovës, ndërsa vjen si përforcim nga skuadra nënkampione e Kosovës, Drita.

Kujtojmë se kuqezinjtë nuk arritën të sigurojnë mbijetesën në Superligë dhe edicionin e ardhshëm garojnë në Ligën e Parë të Kosovës. /Gazeta Olle/

Asgjë nuk ka përfunduar, mesazhi i qartë i Llapit për Shkupin para duelit të kthimit

Kosova A, miqësore me Shqipërinë U20