Zyrtare: A&N prezanton tri transferimet e reja

Klubi Futbollistik “A&N”, ka rikthyer në skuadër tre ish-lojtarët e mëparshëm.

Skuadra prizrenase me anë të një njoftimi ka bërë të ditur se ka kthyer në radhët e veta tre futbollistë gjatë kohës sa ishin pjesë e Ligës së Dytë, derisa ka theksuar se bëhet fjalë për Agron Llaushë, Avdyl Vahon dhe portierin Florent Morina.

Postimi i plotë:

Rikthehen ish futbollistët tonë , klubi sot ka rikthyer në radhët e veta 3 futbollistët ku ishin pjesë e skuadrës tonë sa ishim pjesë e ligës së dytë të Kosovës, i urojmë suksese në vazhdimësi ku së bashku u inkuadruam në ligën e parë e shpresojmë që të inkuadrohemi edhe në superligë të bashkuar , lojtarët e rikthyer janë;

Agron Llausha – Mbrojtës

Avdyl Vaho – Mbrojtës

Florent Morina – Portier

/Gazeta Olle/

Ademi uron të gjithë për edicionin e ri të Superligës, nga klubet te futbollistët e gjyqtarët

Liverpool – Burnley, formacionet zyrtare