ZYRTARE: Agron Bruqi prezantohet te klubi i Superligës

Agron është prezantuar nën fanellën kuqezi të Arbërisë së Dobrajës sot.

Ish-futbollisti i Flamurtarit ka nënshkruar kontratë me klubin e promovuar në Superligë, përcjellë Gazeta Olle.

Më poshtë njoftimi i klubit:

“KF Arbëria ka arritur marrëveshjen e radhës me Bruqin i cili do ta ndihmojë skuadren në repartin e mesfushes!

Bruqi ishte pjesë e skuadrave të njohura si 2 Korriku, Keku dhe së fundmi ishte pjesë e skuadres Flamurtari.

Kryesia KF Arbëria ka mirëpritur marrëveshjen me lojtarin Bruqi.

Ata së bashku janë shprehur optimist në arritjen e objektivave të klubit”. /Gazeta Olle/ 

Mirësevjen Agron Bruqi 🔴⚫KF Arbëria ka arritur marrëveshjen e radhës me Bruqin i cili do ta ndihmojë skuadren në…

Gepostet von KF Arbëria am Donnerstag, 6. August 2020