Zhvishet Bruce, gënjenë gruan e tij

Trajneri i skuadrë se Hull Cityt, Steve Bruce ka shfrytëzuar pushimin e tij për tu relaksuar në plazh.

Por në fotot të cilat janë bërë publike shihet se Bruce, nuk është kujdesur fare për fromën e tij dhe pesha e tij është tejet e madhe.

Ai pas kësaj ka deklaruar se kishte gënjyer gruan e tij se është në dijet për të humbur peshën të cilën e ka fituar.

 

2718632700000578-0-image-a-11_1427667742302