Zhvishen nëse Juve del kampion (FOTO)

Dy bukuroshet e pornografisë, Vittoria Risi dhe Tera Patrick i kanë dhënë kurajo të madhe Juventusit për të fituar Ligën e Kampionëve.

“Bombat” e pornografisë kanë premtuar publikisht se nëse Juventusi shpallet kampion në Champions League, ato do ti zhveshen tërësisht për Juventusin.

Dy bukuroshet ndodhen aktualisht në Venezia për fotoshuting, ku edhe e kanë bërë premtimin. /Indeksonline/

1 2 3 4