Zhvishen në të njëjtën plazh

Mbrojtësi i Manchester Cityt Bacary Sagna, dhe portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, janë duke kaluar pushimet së bashku në Miami.

Ata janë parë së bashku me të dashurat e tyre duke kaluar qaste të mrekullueshme në plazhet e bukura të Miamit.

 

2A1F5C7E00000578-3145587-image-a-3_1435739964063

 

2A1F9D4B00000578-3145587-image-a-15_1435740055719