Zhdrella i rikthehet Superligës, pritet zyrtarizimi te skuadra e re

Njëri prej lojtarëve më të mirë në Kosovë, Mentor Zhdrella do ta vazhdojë karrierën te Dukagjini.

Telegrafi mëson se mesfushori ka arritur marrëveshje me klubin dhe ka dy ditë që po stërvit nën urdhëratë e Armend Dallkut.

Zhdrella që ka bërë karrierë në klube si Hysi, Prishtina, Drita, Feronikeli dhe Llapi dhe të jetë një ndihmë e madhe për Dukagjinin në stinorin pranveror.

Zhdrella që ka bërë karrierë në klube si Hysi, Prishtina, Drita, Feronikeli dhe Llapi dhe të jetë një ndihmë e madhe për Dukagjinin në stinorin pranveror.

Ai edhe përkundër ofertave, nuk ka luajtur jashtë Kosovës. 

Super ndeshje në NBA, dy skuadrat favorite për të fituar titullin ndeshen sonte me njëra-tjetrën

KF Ferizaj fillon merkaton, transferon sulmuesin nga Gostivari