Zgjidhen Top 11 çiftet më të lexuara në medie (FOTO)

E përditshmja katalanase “Mundo Deportivo” ka renditur çiftet mëm të mediatizuara në sport dhe nuk mund të kishte ditë më të përshtatur se kjo e sotmja, duke qënë se është Shën Valentini.

Sipas saj, vendi i parë i përket Ana Ivanoviq dhe Bastian Schweinsteiger, çift i cili është bashkë që pas Botërorit “Brazil 2014” kur gjermani u nda nga ish e dashura e tij Sarah Brandner.

 

Në Top 11 çiftet më të mediatizuara gjejmë edhe personazhe të tjerë të njohur si Riger Federer apo Tiger Woods, por mungojnë Shakira-Pique, Antonella Roccuzzo-Messi apo Fabregas-Seeman.

 

173394

173397

173401

173403