Zeneli debuton me ekpin e ri Adana

Futbollisti kosovar, Arbër Zeneli, ka debutuar në fitoren e thellë të Adana Demirsporit ndaj Pendiksporit në Superligën turke.

Zeneli u inkuadrua në minutën e 62-të për t’i zhvilluar minutat e para me skuadrën e re që nga transferimi prej Reimsit francez.

Adana këtë ndeshje e fitoi me rezultat 3:0, dhe tani skuadra e Zenelit ka tetë pikë nga katër ndeshje deri tash.

/Gazeta OLLE/

Presidenti i KOK-ut ndan medaljet në Lojërat Mesdhetare në Rërë Heraklin 2023

Tjetër njoftim nga Prishtina, ndeshja me Lirinë luhet në Hajvali