Zbulohet orari i javës 20 në Superligë

Dy ndeshje të martën, katër të mërkurën. Ky është orari i Raiffeisen Superligës për javën 20. Besa – Drita dhe Trepça ’89 – Vëllaznimi, janë takimet që hapin këtë javë, derisa katër ndeshjet që zhvillohen të mërkurën janë: Prishtina – Drenica, Kosova e Vushtrrisë – Trepça, Feronikeli – Ferizaj dhe Istogu – Hajvalia.

 

Orari – Java 20

 

E martë,  ora: 13:00

Besa – Drita                                     SSK

Trepça ‘89 – Vëllaznimi

 

E mërkurë: ora: 13:00

Feronikeli – Ferizaj                         SSK

Istogu – Hajvalia                             SSK

Kosova (V) – Trepça

Prishtina – Drenica