Zbulohet çmimi i shitjes së Ronaldos dhe tri klubet që mund t’i ofrojnë këto para

Shumë klube janë duke pritur çmimin e shitje së Cristiano Ronaldos, pas lajmeve të djeshme se portugezi do të largohet nga Real Madridit.

“Telegraph” ka zbuluar sot se menaxherët e Ronaldos ua kanë dhënë çmimin klubeve të interesuara për të, raporton Gazeta Olle.

ronaldo

Çmimi është 150 milionë euro, derisa janë tri klube që mund ta arrijnë këtë shumë.

Paris Saint Germain, Manchester United dhe Inter, janë klubet që për momentin mund ta ofrojnë këtë shumë për Cristiano Ronaldon.

Ronaldo ronaldo ronaldo