Zbulohen tifozët që sulmuan lojtarët e Realit (FOTO)

Real Madridi më në fund ka arritur të identifikojë dy tifozët që kanë sulmuar lojtarët në Valdebebas.

Ata shqelmuan veturat e Bales, Jeses dhe Ramosit, para se ky i fundit të qetësonte situatën.

Skuadra pritet të merr masa ndaj tyre, të cilët mund të mos futen më në stadium për të shikuar Realin.

Përndryshe, ata ishin shumë të zhgënjyer nga humbja kundër Barcelonës, dhe e shprehën mllefin duke i sulmuar lojtarët e Realit.

Tifozi Tifozi-1