Zbulohen fotot nga brendësia e hotelit të Messit, çmimi për një natë është qesharak (FOTO)

Leo Messi është nisur pas hapave të Cristiano Ronaldos dhe ka blerë një hotel luksoz në qytezën Sitges, jo larg Barcelonës.

Për blerjen e këtij hoteli me 77 dhoma, argjentinasi ka paguar 30 milionë euro.

Hoteli ka pamje fantastike nga tarraca, si dhe plazhin e afërt.

Çmimi për një natë kushton rreth 250 euro.

Mim Hotel

Futbollisti argjentinas planifikon që në krye të hotelit të hap një klub nate, pronare e së cilës pritet të jetë Eva Longoria.

Aktorja tashmë ka disa klube të natës në Spanjë dhe Messi e sheh atë si personin ideal që do të udhëheqë hapësirën në krye të hotelit.

Barcelona star Lionel Messi has bought a hotel in Sitges