Zbulohen fanellat ‘City Edition’ në NBA

NBA ka njoftuar të gjithë fansat se janë lansuar fanellat e qytetit për edicionin 2021/22.

Fanellat më të kërkuara në botën basketbollistike janë gati për treg dhe mund të porositen nga web-faqet e klubeve.

 

E këto fanellat fantastike që quhen ndryshe si ‘City Edition’ të 30 klubeve më të mira në NBA, kanë një çmim rreth 120$. /Gazeta Olle/

Leci tallet me Llapin dhe Batatinën: Ata nuk dolën në Evropë, ja pse! (VIDEO)

Ansu Fati hero i Barcelonës, katalunasit marrin fitore të madhe në Ukrainë