Zbulohen dy kandidatët përfundimtarë për të marrë drejtimin e Shqipërisë

Ditët kalojnë dhe pritjes po i vjen fundi. Së shpejti FSHF-ja do të zyrtarizojë edhe emrin e ri që do të pasojë Edi Rejën në krye të pankinës.

Lista është ngushtuar së tepërmi dhe “Euroneës Albania” ka zbuluar dy kandidatët përfundimtarë për të marrë drejtimin e Shqipërisë.

Dilema është mes Kambiasos dhe Ruedës. Esteban Kambiaso është një ish-futbollist argjentinas me një karrierë mjaft të pasur, ku ka mbajtur veshur fanella me peshë si ato të Realit të Madridit dhe Interit, si dhe të Kombëtares së Argjentinës.

Ditët kalojnë dhe pritjes po i vjen fundi. Së shpejti FSHF-ja do të zyrtarizojë edhe emrin e ri që do të pasojë Edi Rejën në krye të pankinës.

Lista është ngushtuar së tepërmi dhe “Euroneës Albania” ka zbuluar dy kandidatët përfundimtarë për të marrë drejtimin e Shqipërisë.

Dilema është mes Kambiasos dhe Ruedës. Esteban Kambiaso është një ish-futbollist argjentinas me një karrierë mjaft të pasur, ku ka mbajtur veshur fanella me peshë si ato të Realit të Madridit dhe Interit, si dhe të Kombëtares së Argjentinës.

Ademi takon Gjeneratën e Artë të futbollit kosovar me rastin e festave të fundvitit

Te Real Madridi e presin së shpejti pensionimin e Kroos