Zbulohen arsyet e ndarjes (FOTO)

Ndarjet e njëpasnjëshme mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger e kanë edhe shkakun kryesor, e cila lidhet me martesën.

Këngëtarja po mundohet që të rikuperoj kohën e humbur duke u marrë me udhëtime, e ndërsa piloti i F1 duket se nuk ka qënë i gatshëm për të hedhur një hap të mëtejshëm.

Lewis Hamilton ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Nicole Scherzinger. Siç raporton gazeta ‘DailyStar’, arsyeja kryesore lidhet me faktin se ai nuk planifikonte ta propozonte në martesë këngëtaren.

lewis hamilton 050412 3 4