Zaza vjen me një premtim të ‘çmendur’ nëse i shënon Juves

Futbollisti që është në pronësi të Juventusit por që luan për Sassuolon, Simone Zaza, ka dhënë një premtim shumë interesant në prag të ndeshjes që skuadra e tij e luan kundër Juventusit në fundjavë.

“Nese shënoj gol ndaj Juventusit, do ta heqi mjekren. Por, nuk premtoj asgjë. Kemi një skuadër të mirë dhe mund t’i hapim probleme kujdo”, deklaroi Zaza para takimit. /Gazeta Olle