Zabërgja: Faleminderit Drenicë, koha për t’i ndarë rrugët

Baton Zabërgja ishte një nga futbollistët më të dallur në edicionin 2021/22 te skuadra e Drenicës.

Sulmuesi në një postim në rrjetet sociale ka konfirmuar dhe ndarjen me klubin nga Bajram Aliu, dhe nga data 30 qershor, nuk do të jetë më pjesë e Drenicës.

Më poshtë mund të shihni reagimin e plotë të Zabërgjes.

/Gazeta OLLE/ 

 

Shitja e biletave për finalen e Kupës do të bëhet online

Skuadra nga Hajvalia fiton titullin e kampionit në futbollin e femrave