Yllit të Manchester Cityt po i ec mirë edhe jashtë fushave, kjo është modelja që e ka bërë për vete

Anësori i Manchester Cityt, Bernardo Silva duket se nuk është i aftë vetëm brenda vijave të fushës së blertë.

Portugezi duket se po kalon momente të mira në jetën e tij pas lidhjes me modelen e njohur, Ines Tomaz.

Image

Lidhja e tyre është zyrtarizuar në vitin e kaluar dhe marrëdhënia e tyre është e shkëlqyeshme.

Gjatë kohës kur Britania ishte në izolim të plotë, Silva e kaloi atë kohë me Ines Tomaz në Portugali në një shtëpi fshati, jo shumë larg kryeqytetit, Lisbonës.

Modelja e njohur shpesh herë poston foto apo video provokuese në “Instagram” me bikini dhe ajo numëron rreth 54.000 ndjekës në rrjetet sociale.