Ylli i Kosovës gati për ndeshjet e muajit mars

Në mars nis rrugëtimi i Përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet për Kampionatin Botëror.

‘Dardanët’ do të ballafaqohen me Suedinë dhe Spanjën në kuadër të kualifikimeve, kurse me Lituaninë në ndeshje miqësore.

Para disa minutave mbrojtësi, Florent Hadërgjonaj, ka publikuar një fotografi ku ka përshkruar gjitha ndeshjet e marsit, përfshirë ato me skuadrën e tij, Kasimpasa.

Me poshtë gjeni postimin e Hadërgjonajt.