Ylli i Juventusit kapet nga kamerat duke shikuar të pasmet e gazetarës sportive (FOTO)

McKennie ka bërë xhiron e rrjeteve sociale me ndodhinë përgjatë përballjes së Veronës dhe Juventusit.

Në kohën që mesfushori i bardhezinjëve ishte në stol, përpara tij ka kaluar një femër tërheqëse

Pavarësisht dëshirës për t’u vetë kontrolluar në atë moment, McKennie është tradhtuar nga sytë që kanë vëzhguar të pasmet e Dileta Leota, duke sjellë një reagim të fytyrës së mesfushorit që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Dileta Leota është ndër gazetarët më të njohura në Itali.

.