Ylli i Dardanëve i vihet pas kësaj bukurosheje (FOTO)

Florent Hadërgjonaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Ylli i Kombëtares së Kosovës së fundmi ka pëlqyer disa fotografi shumë ‘hot’ të një blogerje kosovare, shkruan Gazeta Olle.

Anëtari i skuadrës nga ishulli, Huddersfield, ka pëlqyer bukuroshen Festa Qoqaj dhe koleksionin e fundit të saj.

Blogerja Festa Qoqaj

Kjo e fundit ka mbi 120 mijë ndjekës në rrjetin social Facebook dhe mbi 7 mijë në atë Twitter, duke qenë në qendër të vëmendjes me postimet e saj.

Fotografitë e fundit të saj vijnë nga një jahtë. /Gazeta Olle/ 

Florent Hadërgjonaj