Ylber Ramadani flet pas përfundimit të kampionatit italian

Mesfushori i Lecce-s dhe kombëtares shqiptare të futbollit, Ylber Ramadani ka deklaruar së fundmi se skuadra e tyre e ka arritur objektivin.

Shqiptari u shpreh në një prononcim për mediet se kampionati ishte shumë i vështirë, por shtoi se në fund ia dolën të arrinin atë që dëshironin.

“Kampionat i vështirë, e nisëm mire, por më pas nuk morëm rezultatet që donim. Në fund e arritëm objektivin që kishim dhe kjo ka rëndësi”-deklaroi Ramadani./SS/

Mërgim Dervishaj, kampion me skuadrën e tij në Gjermani

Mbyllet kampionati në Beach Volley