Yjet e Manchesterit ia festojnë Di Marias ditëlindjen, por ku ishte Januzaj? (FOTO)

Futbollistët e skuadrës së Manchester Unitedit, janë mbledhur mbrëmë për t’ia festuar ditëlindjen yllit argjentinas të kësaj skuadre, Angel Di Maria.

Në fotot e postuara nga tabloidi Daily Mail shihen se të ftuar ishin De Gea, Van Persie, Marcus Rojo, Anders Herrera dhe Radamel Falcao, ndërsa askund nuk është parë talenti kosovar Adnan Januzaj. /Gazeta Olle

25B52AD700000578-0-image-m-2_1424017052631

25B1A43800000578-0-image-m-6_1424017840376 25B52A2500000578-0-image-m-14_1424017983858

25B52ACF00000578-0-image-a-7_1424017847704 25B52D1E00000578-0-image-m-12_1424017973693

25B52DA000000578-0-image-a-8_1424017946353