Xherdan Shaqiri në Prishtinë (FOTO)

Xherdan Shaqiri është duke u shetitur nëpër Prishtinë.

Ylli kosovar ka ardhur në vendlindje dhe para disa minutash ka qenë në lokalin Bon Vivant në Prishtinë, i shoqëruar nga miq të tij.

Kërkesat për të bërë foto me të ishin të shumta. (Gazeta Olle)

arben ahmeti