Xhemajli bëhet baba, djalin e pagëzon me një emër të veçantë

Në mëngjesin e së martës, Blerim Xhemajli është bërë baba. Mesfushori shqiptar i Zvicrës u bë baba në orën 8:54 minuta, shkruan GazetaOlle.com.

Ai dhe Erjona, djalin që u erdhi në jetë e pagëzuan me emrin Luan.

Djali lindi 3.6 kilogram dhe 48 cm i gjatë. “Djali im erdhi në jetë”, ka shkruar Xhemajli në rrjetet sociale.

xhemaaa