Xhemaili prezanton djalin (FOTO)

Mesfushori i Galatasarayt, Blerim Xhemaili e prezantuar birin e porsalindur, Luanin

Blerim Xhemaili po buzëqesh. Edhe pse nuk po i shkojnë punët mirë te Galatasaray, mesfushori shqiptar ka arsyeje për të qenë i lumtur.

Ai së fundi është bërë baba me bashkëshorten e tij, Erjona. Dhe, ish futbollisti i Parmës dhe Napolit, e ka postuar në Facebook një fotografi të djalit, të cilit ia ka vënë emrin, Luan.

xhem 2