Wolfsburg shënon fitore shumë të lartë ndaj vashave të Mitrovicës në “Fadil Vokrri”

KFF Mitrovica ka pësuar humbje të lartë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Skuadra e madhe Gjermane, Wolfsburg ka shënuar fitore 10:0 në takimin e zhvilluar në “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Olle.

Martiz dhe Harder shënuan nga tre gola në këtë takim.

Kurse, Neto shtoi edhe dy të tjera.

Ndërsa me nga një gol në listën e shënuesve janë regjistruar edhe Hegland dhe Pajor./GazetaOlle