Wolfsburg – Real Madrid dhe PSG- Manchesrer City, rezultatet të papritura (VIDEO)

Wolfsburgu ka bërë një befasi të këndshme duke e mposhtur Real Madridin me rezultat të pastër 2:0.

Ishin Rodriguez nga pika e bardhë dhe Arnold ata që i dhanë fitoren skuadrës së ujqërve.

Ndeshje tjetër mes PSG-së dhe Manchester Cityt dhuroi shumë gola dhe spektakël.

Fillimisht De Bryne shënoi për epërsinë fillestare, por nuk vonoi shumë dhe Ibrahimvovic barazoi.

Rabiot i dërgoi parisienët në epërsi, por Fernandinho nuk lejoi që francezët ta fitojnë ndeshjen duke barazuar në 2:2. /Olle/