Washburn: Ja çfarë do t’i bëjmë Mornarit në ndeshjen kthyese

Një ndër lojtarët më të dalluar te Sigal Prishtina në ndeshjen ndaj Mornarit, Jason Washburn është shprehur optimist për ndeshjen kthyese që zhvillojnë ndaj Mornarit, pas një jave.

“Kemi një avantazh prej 14 pikëve, dhe besoj se në ndeshjen kthyese do të arrijmë të shfaqim lojë të mirë dhe ta fitojmë edhe atë për tu kthyer me trofe në shtëpi”, u shpreh Washburn, njofton GazetaOlle.com