Wanda Nara provokon Icardin

Kur Wanda Nara shfaqet në publike, ajo gjithmonë lë përshtypje. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në një mbrëmje gala të organizuar nga klubi i Interit, teksa ajo është shfaqur në formë të shkëlqyer në krahë të Icardit.

Ajo ka shkrepur disa foto me një fustan të bardhë dhe më pas i ka postuar në rrjetet sociale, teksa komentet kanë qenë të shumta.

 

217849

 

217848