Vushtrria rikthen kampionin e 2014-ës

Vushtrria vazhdon aktivitetin e saj në afatin kalimtar të verës.

Goditja dhe njëherit rikthimi i radhës është Bashkim Shala.

Mesfushori sulmues rikthehet në “shtëpi” nga Ferizaj.

“Gladiatori i sezonës 2013/14, rikthehet edhe një herë për ti dhënë Vushtrrisë atë që e din më së miri, të luftojë për ngjyrat”, thuhet në njoftimin vushtrrias, raporton Gazeta Olle.