Vushtrria luan miqësore ndaj Trepçës

Vushtrria ka njoftuar për miqësoren e pare.

‘Forca’ do të takohet ndaj skuadrës së Trepçës, shkruan Gazeta Olle.

Ky takim pritet të zhvillohet ditën e nesërme nga ora 18:00, në Mitrovicë.

Perballje miqesore: KF Trepça – FC Vushtrria E shtune ora 18:00Vendi: Mitrovice

Gepostet von FC Vushtrria am Freitag, 12. Juli 2019

Deri më tani Vushtrria është përforcuar me tre futbollistë.

Besfort Dervishaj nga Drenica, dhe dyshja nga Vllaznia, Tahiri e Karaqa.