Vokrri e Bunjaku e nderojnë Xhakën

Granit Xhaka ka organizuar një mbrëmje në një nga klubet e Prishtinës.

Për të nderuar Xhakën në këtë ‘party’ ishin të pranishëm edhe i pari i FFK-së, Fadil Vokrri dhe përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, shkruan Gazetaolle.com.

Me yllin e futbollit ishin të pranishëm edhe snhumë aktorë dhe futbollistë si nga Superliga por edhe nga bota e biznesit dhe politkës. Ideator i kësaj mbrëmjeje ishte gazetari sportiv, Fatos Dili.

stupcat