Visoka, trajneri më i ri në Superligë ndonjëherë

Megzon Visoka do ta drejtojë Gjilanin dhe do të bëhet trajneri më i ri në moshë që ka drejtuar një skuadër në Superligë.

Megzon Visoka është i lindur në vitin 1988 dhe do të jetë trajneri i Gjilanin në ndeshje me Vushtrrinë, transmeton Gazetaolle.com.

28 vjeçari pritet të jetë trajneri më i ri në moshë që ka udhëhequr një skuadër në Supeligë.

Ai më parë ka qenë trajner i Ramiz Sadikut. /olle/