Virginie përgëzon PSG-në (FOTO)

PSG ka arritur ta eliminoj Chelsean nga Liga e Kampionëve dhe mbretëresha e basteve të nxehtë, Virginie Caprice ka përgëzuar skuadrën paraisiene për kalimin e turit.

Ajo ka ndarë disa foto me fansat e saj në Twitter.

virgine 1

 

virgine 2

 

virigne 3

 

virigine 5