(Video) Sherr në mes të dy tifo-grupeve, pas pjesës së parë

Nuk kanë munguar tensionet ndërmjet tifozëve në Panthessaliko Stadium në Volos, ku zhvillohet ndeshja ndërmjet Greqisë dhe Kosovës e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Pas përfundimit të pjesës së parë, disa tifozë grekë u afruan në drejtim të Dardanëve, ku tifozët e Kosovës ja kthyen në të njëjtën mënyrë.

Pas sherrit në mes të dy tifo-grupeve, reagoi dhe policia greke duke stabilizuar gjendjen në Volos.

Greqi – Kosovë: Përfundon pjesa e parë

(Video) Momenti i incidentit pas golit të shënuar nga Greqia