Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

(Video) Dardanët me atmosferë fantastike rrugës për në stadium

Sot Kombëtarja e Kosovës e pret Greqinë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45.

“Dardanët” pas fitores ndaj Qipros, luajnë sonte për suksesin e radhës me Greqinë.

Ndeshja i takon Ligës së Kombëve dhe të dyja skuadrat tashëm kanë fituar nga një ndeshje.

Tifozët e Kosovës tashmë janë nisur në drejtim të stadiumit ‘Fadil Vokrri’, ku nga atje do ta përkrahin Kosovën ndaj Greqisë.

Me këngën “Besa, Besë” dhe duke mbajtur flamuj në duar, ‘Dardanët’ janë gati për festë.

Video Player

Publikohen formacionet zyrtare, Giresse me shumë ndryshime

Fadil Vokrri ka filluar të mbushet, atmosferë fantastike pritet nga Dardanët

Reklama