(Video) Armando Broja rikthehet në stërvitje

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja ka lënë pas problemet me COVID-19 që nuk e kishin lejuar të grumbullohej me Kombëtaren dhe ka rinisur stërvitjen.

broja

Ai ka postuar një foto në “Instagram” ku shihet i veshur me një fanellë të Çelsit përpara fillimit të seancës stërvitore.

Ai ka zhvilluar një stërvitje të personalizuar, teksa pritet që së shpejti t’i bashkohet grumbullimit me Kombëtaren.

7567

Qipro – Kosova, vlera e dy Kombëtareve dhe gjithçka që duhet të dini për kundërshtarin e sontëm të Dardanëve

Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Kosovë – Greqi