Vesa s’i harron ‘Plisat’ (FOTO)

KB Peja u shpall kampion. Por, kjo gjë nuk bëri që Vesa të zhgënjehet nga Sigal Prishtina apo nga tifozeria Plisat.

Ajo ka postuar dy fotografi në Facebook ku shihet se është në një sallë sporti dhe ishte përpara tifozëve të cilët në zemrat e tyre kanë ngjyrat bardhë e kaltër, ashtu edhe sikurse shalli i Plisave që ajo mbante në dorë.

Mbishkrimi që Vesa u ka lënë këtyre fotove është se çfarë do që të ndodhë ajo do të jetë në anën e tyre. Kujtojmë që këngëtarja ka edhe një këngë kushtuar këtij grupi të tifozëve.

Vesa