Vendos Di Maria

Mesfushori argjentinas Angel Di Maria, nuk është duke kaluar momente të mira te Mancehster United, prej transferimit të tij nga Real Madridi te United.

Pritje e Di Marias, te United, kanë dëshpëruar edhe tifozët e United, dhe është folur shumë për një largim të tij gjatë afatit kalimtar veror.

Por vet futbollisti sipas mediave angleze i ka bërë të ditur trajnerit holandes Louis van Gaal, se dëshiron të mbetet te Unite