Vëmendja në Drenas

Java e 26-të në ETC Superligën e basketbollit të Kosovës pritet të sjell duele mjaftë interesante.

Ndeshja kryesore pritet të zhvillohet ndërmjet Trepçës dhe Sigal Prishtinë, kryeqytetasit llogariten favorit në këtë takim përballë mitrovicasve.

Në ndeshjet e tjera Kosova e Re Bashkimi do të kërkoj vazhdimësin e fitoreve përballë Vëllaznimit. Peja do të udhëtoj drejt Ferizajt, ku llogaritet favorit përballë Kastrioti. Golden Eagel Ylli në shtëpi do të pres skuadrën e Besës e cila është duke kërkuar mbetjen në Superligë edhe për edicionin e ardhshëm.

 

qiftet

 

 

Renditja