Vëllaznimi zyrtarizon miqësoren e radhës, befason me kundërshtarin

Vëllaznimi ka paralajmëruar miqësoren e radhës.

Skuadra gjakovare do të përballet me Vjosën nga Shtimja.

Kjo ndeshje do të zhvillohet ditën e enjte me fillik nga ora 13:00.

Vëllaznimi dhe Vjosa do të luajnë në fushën me bari sintetik në Shkugëz. /Gazeta Olle/