Vëllaznimi transferon sulmuesin shkodran

Vëllaznimi po vazhdon të përgatitet sa më mirë për edicionin e ri.

Klubi nga Gjakova, ka njoftuar se ka arritur marrëveshje edhe me sulmuesin nga Shkodra, Donat Toma.

23 vjeçari të furia e kuqe do të jetë për sezonin 2021/22.

Njoftimi i plotë:

Sot në ambientet e klubit është arritur marrëveshja me Sulmuesin nga Shkodra Donati Toma, i cili sezonen e kaluar ishte pjesë e KS Burreli nga Shqipëria.

23 vjeqari Toma ka nënshkruar kontratë për sezonen 2021/22.

Dukagjini luan miqësore me Besën, shënohen tetë gola dhe triumfojnë klinasit

Chelsea dhe Villarreali marrin lajmin e mirë nga UEFA për finalen e Superkupës së Europës