Vedat Muriqi përfshihet në listën e Lazios për ndeshjen e nesërme me Sampdorian

Vedat Muriqi mund të debutojë nesër me Lazion.

Sulmuesi i Kosovës është përfshirë në listën e Lazios për ndeshjen e nesërme me Sampdorian.

Takimi, i vlefshëm për Serien A, luhet në Genoa dhe fillon në ora 18:00, shkruan Gazeta Olle.

Muriqi u prezantua dje para mediave.