Vdes tifozi gjatë ndeshjes Elche – Real

Një moment i dhimbshëm është parë para fillimit të ndeshjes mes Elches dhe Real Madridit. Një tifoz vendas i moshës rreth 63-vjeçare, ka ndërruar jetë.

Lajmi është konfirmuar nga skuadra e Elche, ku raportohet për ndihmën e parë që i është dhënë tifozit, por mbetja në jetë e tij, ka qenë e pamundur.

63 vjeçari ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital, shkruan indeksonline.