Vdes ish-trajneri i Chelseat

Ish-trajneri i Chelseat dhe Blackpoolit, Ron Suart ka ndërruar jetë në moshën 94-vjeçare.

Suart punoi te Chelsea për 16 vjet, ndërsa nga viti 1974 deri 1975 ishte trajner i parë.