Vazhdon puna në stadiumin “Zahir Pajaziti” të Llapit, kjo është gjendja momentale e fushës

Po vazhdon puna intensive në përgatitjen e terrenit të ri në stadiumin “Zahir Pajaziti” të Llapit.

Llapjanët e kishin fushën me bari artificial, por prej sezonit të ri do të jetë natyral, shkruan Gazeta Olle.

Përmes një postimi në faqen zyrtare të Llapit, është njoftuar se tashmë po vazhdon puna finale për tapetin natyral në stadium.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë, ambiente të jashtme dhe teksti që thotë "atina"

“Vazhon puna finale për tapetin natyral më të mirë që do ta këtë skuadra në të ardhmen. Një super fushë simpatike e KF “Llapi” për edicionin e ri garues”, thuhet në njoftimin e Llapit. /Gazeta Olle/

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona dhe ambiente të jashtme

 

 

Reagon Batatina: Ju premtoj se Llapi asnjëherë nuk ka qenë më i fuqishëm e më i bashkuar

Zyrtare: Istogu ‘blindon’ tre futbollistët e radhës