Vazhdon ‘eksodi’ te Llapi, largohen edhe dy lojtarë

Pas Ilir Avdylit e Berat Hysenit, vijnë edhe dy largimet e radhës nga Llapi.

Mesfushorët e krahut, Alban Mavriqi dhe Getoar Dragusha nuk janë më pjesë e klubit.

mavriqi

Futbollistëve u kanë përfunduar kontratat dhe të njëjtit janë futbollistë të lirë, shkruan Gazetasheshi.com.

dragusha 1

Kjo dyshe kishte minutazh të vogël në pranverë te Llapi.

Nga ana tjetër, Llapi deri më tash ka transferuar vetëm Ilir Blakçorin nga Gjilani.

llapi